"Запастағы офицерлерді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 49 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 512 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Запастағы офицерлерді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 49 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері
550
";
мына:
"
БАРЛЫҒЫ
345
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
БАРЛЫҒЫ
635
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2023 года № 49 "О призыве офицеров запаса на воинскую службу"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2023 года № 512.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2023 года № 49 "О призыве офицеров запаса на воинскую службу" следующие изменения:
В приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
Вооруженные Силы Республики Казахстан
550
";
строку:
"
ВСЕГО
345
"
изложить в следующей редакции:
"
ВСЕГО
635
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов