Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 2 тамыздағы № 634 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 2 тамыздағы
№ 634 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қызмет бабымен орын ауыстыруы және ілгерілеуі кезінде көтерме жәрдемақыға, көлікпен жол жүруге және жеке мүлкін тасымалдауға арналған шығындардың өтелуіне құқығы бар Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі қызметкерлерінің лауазымдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 қарашадағы № 797 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі туралы ережені, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік фельдъегерлік қызметінің жұмысын ұйымдастыру және мемлекеттік фельдъегерлік байланыстың көрсетілетін қызметтерін ұсыну қағидаларын, сондай-ақ мемлекеттік фельдъегерлік байланыстың көрсетілетін қызметтерін пайдаланушылар тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 997 қбп қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы 2002 жылғы 11 қыркүйектегі № 993 және "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік фельдъегерлік қызметі туралы ережені, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік фельдъегерлік қызметінің жұмысын ұйымдастыру және мемлекеттік фельдъегерлік байланыстың көрсетілетін қызметтерін ұсыну қағидаларын, сондай-ақ мемлекеттік фельдъегерлік байланыстың көрсетілетін қызметтерін пайдаланушылар тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 997қбп қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 6 қаңтардағы № 9 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 2023 года № 634
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 2023 года № 634
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2021 года № 797 "Об утверждении перечня должностей сотрудников Государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан, имеющих право при перемещении и продвижении по службе на подъемное пособие, возмещение затрат на проезд на транспорте и перевозку собственного имущества".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 997дсп "Об утверждении Положения о Государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан, Правил организации деятельности Государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан и предоставления услуг государственной фельдъегерской связи, а также перечня пользователей услуг государственной фельдъегерской связи и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
5. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 января 2023 года № 9 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года № 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" и от 31 декабря 2021 года № 997дсп "Об утверждении Положения о Государственной фельдъегерской службе Республики Казахстан, Правил организации деятельности Государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан и предоставления услуг государственной фельдъегерской связи, а также перечня пользователей услуг государственной фельдъегерской связи и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".