"Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 662 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 1092 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2023 жылға арналған жоспарында:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 17-1 және 17-2-жолдармен толықтырылсын:
"
17-1.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі
ҰЭМ
шілде
шілде
қыркүйек
А.К. Әмрин
17-2.
Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет заңнамасын жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы және "Концессиялар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
ҰЭМ
шілде
шілде
қыркүйек
А.К. Әмрин
";
реттік нөмірі 25-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2023 года № 662.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2022 года № 1092 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год" следующие изменение и дополнения:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2023 год, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 17-1 и 17-2, следующего содержания:
"
17-1.
Бюджетный кодекс Республики Казахстан
МНЭ
июль
июль
сентябрь
Амрин А.К.
17-2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан
"О концессиях"
МНЭ
июль
июль
сентябрь
Амрин А.К.
";
строку, порядковый номер 25, исключить.
Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов