Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына міндетті мүшелік жарналарды төлеу қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1555 және "Бизнес-әріптестер тізілімін жасау, жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 3 маусымдағы № 372 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 697 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына міндетті мүшелік жарналарды төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1555 қаулысы;
2) "Бизнес-әріптестер тізілімін жасау, жүргізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 3 маусымдағы № 372 қаулысы.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1555 "Об утверждении Правил уплаты обязательных членских взносов в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан" и от 3 июня 2021 года № 372 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования реестра бизнес-партнеров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2023 года № 697.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1555 "Об утверждении Правил уплаты обязательных членских взносов в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2021 года № 372 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования реестра бизнес-партнеров".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов