"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 тамыздағы № 700 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тәуелсіз директор Джон Дудастың өкілеттігі мерзімінен бұрын тоқтатылсын.
2. Мұхаммед Жәмил әл Рамахи "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының Директорлар кеңесінің мүшесі, тәуелсіз директоры болып сайлансын.
3. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қызмет бабында пайдалану үшін;
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы Директорлар кеңесінің құрамында:
мына:
"
Джон Дудас
-
тәуелсіз директор
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мұхаммед Жәмил әл Рамахи
-
тәуелсіз директор
".
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2023 года № 700
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Досрочно прекратить полномочия независимого директора Джона Дудаса.
2. Избрать членом Совета директоров, независимым директором акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" Мохаммеда Джамиль Аль Рамахи.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" следующие изменения:
для служебного пользования;
в приложении 4 к указанному постановлению:
в составе Совета директоров акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына":
строку:
"
Джон Дудас
-
независимый директор
"
изложить в следующей редакции:
"
Мохаммед Джамиль Аль Рамахи
-
независимый директор
".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов