Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 1144 қаулысы
2022 жылғы 20 қазандағы Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясын құру туралы келісімге қосымша болып табылатын Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясының жарғысының 14 және 20-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.  Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясының Директорлар кеңесіндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілі ретінде Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция вице-министрі Қайрат Қалмұқаметұлы Төребаевтың кандидатурасы Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясының Басқарушылар кеңесінің қарауына жіберілсін.
2. Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрлiгi Еуразиялық қайта сақтандыру компаниясы өзара iс-қимыл мәселелерi бойынша байланыс жасайтын ресми орган ретiнде белгiленсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах Евразийской перестраховочной компании
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2023 года № 1144
В соответствии со статьями 14 и 20 Устава Евразийской перестраховочной компании, являющегося приложением к Соглашению об учреждении Евразийской перестраховочной компании от 20 октября 2022 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Направить кандидатуру вице-министра торговли и интеграции Республики Казахстан Торебаева Кайрата Калмукаметовича на рассмотрение Совета управляющих Евразийской перестраховочной компании в качестве представителя от Правительства Республики Казахстан в Совете директоров Евразийской перестраховочной компании.
2. Определить Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан в качестве официального органа, с которым Евразийская перестраховочная компания поддерживает связь по вопросам взаимодействия.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов