Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 94 қаулысы
2024 жылғы 10 қаңтардағы Халықаралық Аралды құтқару қоры президентінің шешімімен бекітілген Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитеті туралы ереженің 29-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетіне:
1) Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалының директоры лауазымына тағайындау үшін Серікәлі Мұхаметкәрімұлы Мұқатаевтың кандидатурасы;
2) Атқарушы комитет филиалының директоры лауазымынан Болат Қабыкенұлы Бекниязды босату туралы ұсыныс берілсін.
2. "Халықаралық Аралды құтқару қоры Атқарушы комитетінің Қазақстан Республикасындағы филиалы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 269 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О филиале Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2024 года № 94
В соответствии с пунктом 29 Положения об Исполнительном комитете Международного фонда спасения Арала, утвержденного решением Президента Международного фонда спасения Арала от 10 января 2024 года, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Представить в Исполнительный комитет Международного фонда спасения Арала:
1) кандидатуру Мукатаева Серикалий Мухаметкаримовича для назначения на должность директора филиала Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан (далее – филиал Исполнительного комитета);
2) предложение об освобождении Бекнияза Болата Кабыкенулы от должности директора филиала Исполнительного комитета.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 269 "О филиале Исполнительного комитета Международного фонда спасения Арала в Республике Казахстан".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов