"Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 236 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 62-тармағының және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 137 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 17 наурыздағы № 236 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 62-тармағының;
2) осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 29 ақпандағы
№ 137 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған кейбір өкімдерінің ТІЗБЕСІ
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың Сайлауалды бағдарламада және халыққа Жолдауда берілген тапсырмаларын іске асыру жөнінде республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкімі.
2. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 25 шілдедегі № 114-ө өкімі.
3. "Қазақстан Республикасының Үкіметі жанынан Қазақстан Республикасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың сайлауалды бағдарламасын іске асыру жөніндегі республикалық штаб құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 196-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 154-ө өкімі.

О признании утратившими силу пункта 62 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2023 года № 236 “О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан”, и некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2024 года № 137
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) пункт 62 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2023 года № 236 “О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан”;
2) некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. БЕКТЕНОВ
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 февраля 2024 года № 137
ПЕРЕЧЕНЬ
утративших силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р “Об образовании Республиканского штаба по реализации поручений Президента Республики Казахстан Токаева К.К., данных в Предвыборной программе и Послании народу, при Правительстве Республики Казахстан”.
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 июля 2023 года № 114-р “О внесении изменения и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р “Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан”.
3.Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 сентября 2023 года № 154-р “О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 декабря 2022 года № 196-р “Об образовании Республиканского штаба по реализации Предвыборной программы Президента Республики Казахстан Токаева К.К. при Правительстве Республики Казахстан”.