Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметкерлерін іссапарға жіберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 26 маусымдағы № 504 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің қызметкерлері Тілеген Советұлы Мәткенов пен Қайрат Ақылбекұлы Байзақов Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кадрында қалдырылып және Қазақстан Республикасы құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне көзделген жеңілдіктері сақтала отырып, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің аумағында ұйымдасқан қылмысқа және қылмыстың басқа да қауіпті түрлеріне қарсы күресті үйлестіру бюросы халықаралық ұйымына іссапарға жіберілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О прикомандировании сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2024 года № 504
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Прикомандировать сотрудников Министерства внутренних дел Республики Казахстан Маткенова Тлегена Советулы и Байзахова Кайрата Ахылбековича к международной организации Бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории государств-участников Содружества Независимых Государств с оставлением в кадрах Министерства внутренних дел Республики Казахстан и сохранением льгот, предусмотренных для сотрудников правоохранительных органов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов