"Темекі бұйымдарының жекелеген түрлерінде никотин мен шайырлы заттардың болуына рұқсат етілетін шекті деңгейлерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 шілдедегі № 687 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 744 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Темекі бұйымдарының жекелеген түрлерінде никотин мен шайырлы заттардың болуына рұқсат етілетін шекті деңгейлерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 шілдедегі № 687 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года № 687 "Об утверждении предельно допустимых уровней содержания никотина и смолистых веществ в отдельных видах табачных изделий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2024 года № 744.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2003 года № 687 "Об утверждении предельно допустимых уровней содержания никотина и смолистых веществ в отдельных видах табачных изделий".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов