"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 745 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 12.12.2024 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрліктерінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 323-69), 323-70) және 323-71) тармақшалармен толықтырылсын:
"323-69) органикалық өнімді өткізу сатысында Қазақстан Республикасының органикалық өнім өндірісі және айналымы саласындағы заңнамасында белгіленген талаптардың сақталуын мемлекеттік бақылауды және қадағалауды жүзеге асыру;
323-70)  органикалық өнім өндірісінде қолданылатын рұқсат етілген құралдар тізімін келісу;
323-71) органикалық өнім өндірісі және айналымы қағидаларын келісу;".
2. Осы қаулы 2024 жылғы 12 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2024 года № 745.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 12.12.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан" следующие дополнения:
в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 323-69), 323-70) и 323-71) следующего содержания:
"323-69) осуществление государственного контроля и надзора за соблюдением требований, установленных законодательством Республики Казахстан в области производства и оборота органической продукции, на стадии реализации органической продукции;
323-70) согласование списка разрешенных средств, применяемых при производстве органической продукции;
323-71) согласование правил производства и оборота органической продукции;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 12 декабря 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов