"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 784 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
15-тармақта:
мынадай мазмұндағы 32-1) және 32-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"32-1) ұлттық компанияларға жеке күзет ұйымдарын құру құқығын беру тәртібін айқындайды;
32-2) жеке күзет ұйымы қызметкерлері санының нормативін белгілейді;";
70) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"70) дактилоскопиялық және геномдық тіркеуді жүргізу қағидаларын әзірлейді және бекітеді;";
мынадай мазмұндағы 70-1) тармақшамен толықтырылсын:
"70-1) верификациялау рәсімінен өту тәртібін айқындайды;".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2024 года № 784
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
дополнить подпунктами 32-1) и 32-2) следующего содержания:
"32-1) определяет порядок предоставления национальным компаниям права на учреждение частных охранных организаций;
32-2) устанавливает норматив численности работников частной охранной организации;";
подпункт 70) изложить в следующей редакции:
"70) разрабатывает и утверждает правила проведения дактилоскопической и геномной регистрации;";
дополнить подпунктом 70-1) следующего содержания:
"70-1) определяет порядок прохождения процедуры верификации;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов