"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрікменстан Үкіметі арасындағы инвестицияларды өзара көтермелеу және қорғау туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 675 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 8 қазандағы № 827 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрікменстан Үкіметі арасындағы инвестицияларды өзара көтермелеу және қорғау туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 675 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Түрікменстан Үкіметі арасындағы инвестицияларды өзара көтермелеу және қорғау туралы келісімнің жобасында:
1-баптың 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. "Аумақ" термині мынаны білдіреді:
Қазақстан Республикасына қатысты Қазақстан Республикасының аумағы;
Түркіменстанға қатысты Түрікменстан аумағы.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2024 года № 675 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о взаимном поощрении и защите инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2024 года № 827
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2024 года № 675 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о взаимном поощрении и защите инвестиций" следующее изменение:
в проекте Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Туркменистана о взаимном поощрении и защите инвестиций, одобренном указанным постановлением:
пункт 5 статьи 1 изложить в следующей редакции:
"5. Термин "территория" означает в отношении:
Республики Казахстан – территорию Республики Казахстан;
Туркменистана – территорию Туркменистана.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов