"Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 7 қарашадағы № 989 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 20 қарашадағы № 973 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімге қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 7 қарашадағы № 989 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен мақұлданған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы денсаулық сақтау саласындағы ынтымақтастық туралы келісімнің жобасында:
1-бапта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) өзара мүдделілікті білдіретін бағыттар бойынша денсаулық сақтау саласында бірлескен ғылыми-зерттеу жобаларын жүргізу;";
5) және 6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"5) өздері қатысушылары болып табылатын халықаралық ұйымдарда денсаулық сақтау мәселелері бойынша ұстанымдарды қажеттілігіне қарай үйлестіру;
6) аурулардың профилактикасы мен оларды емдеуді ұйымдастыру мәселелері бойынша ынтымақтастық;";
8) тармақша алып тасталсын;
10) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"10) денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық жүйелер мен цифрлық технологияларды қолдану бөлігінде тәжірибе алмасу;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2023 года № 989 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве в области здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 2024 года № 973
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2023 года № 989 "О подписании Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве в области здравоохранения" следующие изменения:
в проекте Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации о сотрудничестве в области здравоохранения, одобренном указанным постановлением:
в статье 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) проведение совместных научно-исследовательских проектов в области здравоохранения по направлениям, представляющим взаимный интерес;";
подпункты 5) и 6) изложить в следующей редакции:
"5) координация по мере необходимости позиций по вопросам здравоохранения в международных организациях, участниками которых они являются;
6) сотрудничество по вопросам организации профилактики и лечения заболеваний;";
подпункт 8) исключить;
подпункт 10) изложить в следующей редакции:
"10) обмен опытом в части применения информационных систем и цифровых технологий в области здравоохранения;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов