Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi басқармасы төрағасының республикада төлем және кредит тәртiбiн нығайту мәселесi бойынша есебi туралы" қаулысын iске асыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 14 сәуiр 1993 ж. N 303
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi басқармасы төрағасының республикада төлем және кредит тәртiбiн нығайту мәселесi бойынша есебi туралы" 1993 жылғы 30 қаңтардағы қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Панфилов көшесiндегi 94-98 үй Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң иеленуi мен пайдалануына берiлсiн. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақ акционерлiк-коммерциялық әлеуметтiк дамуды кредиттеу банкiнiң және "Алтындәнбанк" акционерлiк-коммерциялық банкiнiң жарғы қорына мемлекеттiң үлесi ретiнде енгiзген алаңдар осы банкiлер өз үйлерiн салып бiтiргенге дейiн қарамағында қала тұрады.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi екi апта мерзiм iшiнде Қазақ акционерлiк "Тұранбанк" банкi мен Қазақ акционерлiк-коммерциялық агроөнеркәсiп банкi отырған үйдi қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң балансына беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi мемлекеттiң жарғы қорындағы жарнасының үлесiн азайту жөнiнде
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiмен құрылтай шартына
тиiстi өзгерiстер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 14 сәуiрдегi
N 303 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiне
1993 жылғы 10 сәуiрге дейiн берiлуге тиiстi
СССР Мемлекеттiк банкi Қазақ республикалық
банкiсiнiң балансында тұрған үйлердiң
(1987 жылғы 1 қаңтарға дейiнгi жағдай бойынша)
ТIЗБЕСI

О pеализации Постановления Веpховного Совета Республики Казахстан "Об отчете Пpедседателя Пpавления Национального Банка Республики Казахстан по вопpосу укpепления платежной и кpедитной дисциплины в Республике"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 апpеля 1993 г. N 303
В целях реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 30 января 1993 г. B935600_ "Об отчете Председателя Правления Национального банка Республики Казахстан по вопросу укрепления платежной и кредитной дисциплины в республике" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Передать во владение и пользование Национального банка Республики Казахстан здания по ул. Панфилова, 94-98. Площади, внесенные Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу в уставной фонд Казахского акционерно-коммерческого банка кредитования социального развития и акционерного коммерческого банка "Алтындэнбанк" как доля государства, сохраняются за ними до завершения ими строительства собственных зданий.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу передать в двухнедельный срок на баланс Национального банка Республики Казахстан здания, занятые отделениями Казахского акционерного банка "Туранбанк" и Казахского акционерного коммерческого агропромышленного банка, согласно приложению.
Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу внести соответствующие изменения в учредительный договор с Кабинетом Министров Республики Казахстан по уменьшению доли взноса государства в уставном фонде.
Премьер-министр Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 14 апреля 1993 г. N 303
П Е Р Е Ч Е Н Ь
зданий, числившихся на балансе Казахского
республиканского банка Госбанка СССР
(по состоянию на 1 января 1987 г.), подлежащих
передаче Нацбанку Республики Казахстан до 10 апреля 1993 г.