Қазақстан Республикасының Мысыр Араб Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 16 маусым 1993 ж. N 508
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мысыр Араб Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" 1993 жылғы 15 сәуiрдегi N 1181 U931181_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штат саны еңбекақының 250068 АҚШ доллары сомасындағы жылдық қоры бар 23,5 адам мөлшерiнде бекiтiлсiн.
2. Мысыр Араб Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы 1400 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Мысырдағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетелдiк валютамен берiлетiн жалақысына қарай штаттық кестеге сәйкес белгiленсiн.
3. Мысыр Араб Республикасымен қатынастың айрықша маңыздылығын, жұмыстың күрделiлiгi мен көлемдiлiгiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына оған шетел валютасымен берiлетiн жалақының 20 процентi мөлшерiнде үстеме белгiленсiн.
4. Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетуге еңбекақы қорының 2,5 процентi мөлшерiнде АҚШ долларымен аударым жасау белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi аталған мақсатқа 1993 жылғы республикалық бюджет пен Республикалық валюта қорында көзделген қажеттi қаражатты бөлудi қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопpосы посольства Республики Казахстан в Аpабской Республике Египет
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 16 июня 1993 г. N 508
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 15 апреля 1993 г. N 1181 U931181_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Арабской Республике Египет" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в количестве 23,5 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 250068 долларов США.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Арабской Республике Египет должностной оклад в размере 1400 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в Египте в соответствии со штатным расписанием.
3. С учетом особой важности отношений с Арабской Республикой Египет, сложности и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его инвалютного оклада.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 2,5 процента от фонда заработной платы в долларах США.
Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение необходимых ассигнований на указанные цели, предусмотренные в республиканском бюджете и Республиканском валютном фонде на 1993 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан