Бөлшек сауда кәсiпорындарында алмастыруға жатпайтын азық-түлiк емес тауарлар тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 29 қыркүйек 1993 ж. N 960. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 821 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010.08.18 № 821 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Тұтынушылар құқын қорғау туралы" Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi: Қараңыз.Z100274
1. Қазақстан Республикасының осы тауарларды өткiзетiн бөлшек сауда кәсiпорындарында алмастыруға жатпайтын азық-түлiк емес тауарлардың тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Алтын қапты сағаттан ақау табылған жағдайда айырбасталғантетiкке жаңа паспортты қоса бере отырып сағаттың тетiгi ғана алмастыруға жататын болып;
сатылып алынғаннан кейiн екi күннен кешiктiрмей қайтарылатын,комиссияға қабылданған кезде ақауы байқалмаған жаңа заттардан басқа комиссиялық дүкеннен алынған тауарлар алмастыруға жатпайтын болып белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 29 қыркүйектегi
N 960 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының бөлшек сауда кәсiпорындарында алмастыруға жатпайтын азық-түлiк емес тауарлардың
Тiзбесi
Алтыннан, платина және күмiстен жасалған бұйымдар
Шұлық-ұйық бұйымдары
Төсектiк жаймалар
Iш киiмдер
Парфюмерлік-косметикалық тауарлар

Об утвеpждении пеpечня непpодовольственных товаpов, не подлежащих обмену в пpедпpиятиях pозничной тоpговли
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 сентябpя 1993 года № 960. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 821
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.08.2010 № 821.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О защите прав потребителей" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень непродовольственных товаров, не подлежащих обмену в предприятиях розничной торговли Республики Казахстан, реализующих эти товары, согласно приложению. см.Z100000274
2. Установить, что:
при неисправности часов в золотом корпусе обмену подлежит только механизм часов с выдачей на замененный механизм нового паспорта;
не подлежат обмену товары, приобретенные в комиссионных магазинах, за исключением новых вещей со скрытыми дефектами, не обнаруженными при их приеме на комиссию, и если они возвращаются не позднее 2 дней после покупки.
Премьер-министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 29 сентября 1993 г. N 960
П Е Р Е Ч Е Н Ь
непродовольственных товаров, не подлежащих обмену
в предприятиях розничной торговли Республики
Казахстан
Изделия из золота, платины и серебра
Чулочно-носочные изделия
Белье постельное
Белье нательное
Парфюмерно-косметические товары