ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЖОҒАРЫ ТӨРЕЛIК СОТЫН МАТЕРИАЛДЫҚ-ТЕХНИКАЛЫҚ ЖАҒЫНАН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ ТУРАЛЫ
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 27 қазан 1993 ж. N 1067. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
"Қазақстан Республикасының төрелiк соты туралы" Қазақстан Республикасы Заңы мен "Қазақстан Республикасы төрелiк соттарының шаруашылық дауларын шешу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшiне енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 17 қаңтардағы қаулысын орындау үшiн және Жоғарғы төрелiк сотының қызметiне қажеттi жағдайлар туғызу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы және Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi Жоғары төрелiк сотының судьяларына санаторийлерге, демалыс үйлерiне, пансионаттарға, пионер лагерьлерiне жолдамалар, мектепке дейiн балалар мекемелерiне орындар бөлсiн, сондай-ақ оларға медициналық қызмет көрсетудi көздесiн.
2. Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының Шаруашылық басқармасы Қазақстан Республикасы Жоғары төрелiк сотының автомобильдерiне шарттық негiзде қызмет көрсетiп, оларға техникалық жөндеу жүргiзсiн.
3. "Қазконтракт" республикалық контракт корпорациясы және Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қазақстан Республикасының Жоғары сотына жиhаз, жабдықтар, мүкаммал, кеңсе тауарларын бөлудi қамтамасыз етсiн. Үкiметтiң шешуiн талап ететiн мәселелер жөнiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне ұсыныстар енгiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi Қазақстан Республикасының Жоғары төрелiк сотын тiкелей шарттар бойынша қажеттi телефон, телеграф және телекс байланысымен қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының Сауда министрлiгi, "Қазжеңiлжабдықөткiзусауда" Республикалық бiрлестiгi Жоғары төрелiк сотының өтiнiмдерiне сәйкес 1993 жылға материалдық-техникалық ресурстар қарастырсын.
5. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi, Қаржы министрлiгi Жоғары төрелiк сотының судьялары үшiн тұрғын үй құрылысына жыл сайын лимиттер бөлiнуiн көздесiн, ал Алматы қаласының әкiмi құрылыс жүргiзудi белгiленген тәртiппен қамтамасыз етсiн.
6. Алматы облысы мен Алматы қаласының әкiмдерi Жоғары төрелiк сотының судьялары үшiн жеке тұрғын үй құрылысын учаскелер және бау-бақ учаскелерiн бөлетiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О МАТЕРИАЛЬНО-ТЕХНИЧЕСКОМ ОБЕСПЕЧЕНИИ ВЫСШЕГО АРБИТРАЖНОГО СУДА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 27 октябpя 1993 г. N 1067 Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789
Во исполнение постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 17 января 1992 г. B926000_ "О введении в действие Закона Республики Казахстан "Об арбитражном суде Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан "О порядке разрешения хозяйственных споров арбитражными судами Республики Казахстан" и в целях обеспечения необходимых условий деятельности Высшего арбитражного суда Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Хозяйственному управлению Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан и Лечебно-оздоровительному объединению при Кабинете Министров Республики Казахстан выделять судьям Высшего арбитражного суда путевки в санатории, дома отдыха, пансионаты, пионерские лагеря, места в детских дошкольных учреждениях, а также предусмотреть их медицинское обслуживание.
2. Хозяйственному управлению Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан производить на договорной основе обслуживание и технический ремонт автомобилей Высшего арбитражного суда Республики Казахстан.
3. Республиканской контрактной корпорации "Казконтракт" и Министерству экономики Республики Казахстан обеспечить выделение Высшему арбитражному суду Республики Казахстан мебели, оборудования, инвентаря, канцелярских товаров. По вопросам, требующим решения Правительства, вносить предложения в Кабинет Министров Республики Казахстан.
4. Министерству связи Республики Казахстан обеспечить по прямым договорам Высший арбитражный суд Республики Казахстан необходимой телефонной, телеграфной и телексной связью.
Министерству торговли Республики Казахстан, Республиканскому объединению "Казлегснабсбытторг" изыскать на 1993 год материально-технические ресурсы согласно заявкам Высшего арбитражного суда.
5. Министерству экономики, Министерству финансов Республики Казахстан предусматривать ежегодное выделение лимитов на строительство жилья для судей Высшего арбитражного суда, а главе Алматинской городской администрации обеспечивать в установленном порядке строительство.
6. Главам Алматинской областной и Алматинской городской администраций выделять участки под индивидуальное жилищное строительство и садовые участки для судей Высшего арбитражного суда.
Премьер-министр
Республики Казахстан