МЕМЛЕКЕТ МҰҚТАЖЫ ҮШIН 1994 ЖЫЛЫ АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҚ ӨНIМДЕРIН САТЫП АЛУ ЖӘНЕ БЕРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 10 қаңтар 1994 ж. N 48 (үзінді)
Республика халқын тұрақты жабдықтап тұру үшiн ауыл шаруашылық өнiмдерi мен азық-түлiктiң маңызды түрлерiнiң мемлекеттiк ресурстарын құрау, сондай-ақ аса iрi индустриялық қалалар мен облыстарды дотациялау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
9. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, облыстардың әкiмдерi "Астық" мемлекеттiк акционерлiк компаниясымен бiрлесе отырып 1994 жылдың егiнiнен бастап республикалық және облыстық тұқым қорын жасауды қолға алсын.
10. Үкiметаралық келiсiм бойынша астық және басқа ауыл
шаруашылығы өнiмдерiн өткiзуге дайындаушы ұйымдардың тауар
өндiрушiлер ресурстарынан алдын ала төлем жасау негiзiнде (сатып
алушы елдiң аванс беруiне қарай) және олардың мемлекет мұқтажы
есебiне қажеттi өнiмдердi берудi басымдылықпен орындауын ескере
отырып, сондай-ақ осы мақсаттарға коммерциялық және басқа да
барлық меншiк нысанындағы шаруашылық жүргiзушi құрылымдардың
қаржыларын кең тарту арқылы жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
1994 жылы мемлекеттiң мұқтажы үшiн ауыл
шаруашылық өнiмдерiн сатып алудың
Көлемi
(Кесте)
<*>
1994 жылы мемлекеттiң мұқтажы үшiн облыстар бойынша
ауыл шаруашылығы өнiмдерiн сатып алудың
Көлемi
(Кесте)
<*>
Ескерту. 3-қосымша өзгерді - ҚРМК-нің 1994.02.09. N 160 қаулысымен.
Ескерту. Осы қаулының 3-қосымшасының күшi жойылған деп танылсын -
ҚРМК-нiң 1994.04.04. N 321 қаулысымен.
P940321_
Ескерту. "Легпром" мемлекеттiк холдинг компаниясы бөлiмiнен басқа
1 және 2-қосымшалары күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1994.08.08.
N 883 қаулысымен.
P940883_

О закупках и поставках сельскохозяйственной продукции для государственных нужд в 1994 году <*> Сноска. Абзацы четвеpтый - шестой пункта 7, пункт 8, пpиложение N 1, за исключением pаздела "Госудаpственная холдинговая компания "Легпpом", и пpиложение N 2 утpатили силу - постановлением Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 августа 1994 г. N 883; в пункты 4, 5, 7 и пpиложение N 3 внесены изменения постановлением Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 февpаля 1994 N 160.
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 48 (извлечение)
В целях создания государственных ресурсов важнейших видов сельскохозяйственной продукции и продовольствия, необходимых для стабильного снабжения ими населения республики, а также дотирования крупнейших индустриальных городов и областей Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
9. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан, главам областных администраций совместно с Государственной акционерной компанией "Астык" начать с урожая 1994 года формирование республиканского и областных семенных фондов.
10. Установить, что реализация зерна и другой сельскохозяйственной продукции по межправительственным соглашениям осуществляется заготовительными организациями из ресурсов товаропроизводителей на основе предварительной оплаты (авансирование страной-покупателем) с учетом приоритетного выполнения их поставок в счет государственных нужд, а также широкого привлечения для этих целей средств коммерческих и других хозяйствующих структур всех форм собственности.
Премьер-министр Республики Казахстан