ЖЕРГЕ ОРНАЛАСТЫРУ ЖӨНIНДЕГI ҚАЗАҚ МЕМЛЕКЕТТIК ЖОБАЛАУ ИНСТИТУТЫН ЖЕР РЕСУРСТАРЫ ЖӘНЕ ЖЕРГЕ ОРНАЛАСТЫРУ МЕМЛЕКЕТТIК ҒЫЛЫМИ-ӨНДIРIСТIК ОРТАЛЫҒЫ ЕТIП ҚАЙТА ҚҰРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 28 ақпан 1994 ж. N 230
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Жерге орналастыру жөнiндегi Қазақ мемлекеттiк жобалау институтын (Қазмемжержобаинституты) қосымшаға сәйкес оның қарамағына бұрынғы "Қазмемжержобаинституты" жобалау институты мен "Ақмоламемжержобаинституты" жобалау институтының өндiрiстiк бөлiмшелерiн бере отырып Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығы (Мемжерғылөнорталығы) етiп қайта құру жөнiнде Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiмен, Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Жер ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк ғылыми-өндiрiстiк орталығына жер реформасының және жер ресурстарын ұтымды пайдаланудың актуальды мәселелерi, жер иелену мен жер пайдалануды, жобалау-iздестiру жұмыстарын ғылыми-техникалық жағынан қамтамасыз етудiң проблемаларын шешу жөнiндегi ғылыми негiздемелер мен жобалар бойынша ғылыми-өндiрiстiк бағдарламалар әзiрлеу жүктелсiн.
2. <*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.05.23. N 877
қаулысымен.
P970877_
3. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жер ресурстарын ұтымды
пайдалану мен оларды 1995-2000 жылдары (бiрiншi кезең) қорғау
жөнiндегi Ұлттық бағдарламаны әзiрлеп, 1994 жылғы 1 қыркүйекке
қарай Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне ұсынатын
болсын.
4.
<*>
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851
қаулысымен.
P970851_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 28 ақпандағы
N 230 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Мемжеркомының Жер
ресурстары және жерге орналастыру мемлекеттiк
ғылыми-өндiрiстiк орталығы өндiрiстiк бөлiмшелерiнiң
Тiзбесi
Жерге орналастыру жөнiндегi Ақмола мемлекеттiк жобалау
институты (Ақмоламемжержобаинституты)
Ақтөбе филиалы
Алматы филиалы
Атырау филиалы
Шығыс Қазақстан филиалы
Жамбыл филиалы
Жезқазған филиалы
Батыс Қазақстан филиалы
Қарағанды филиалы
Қызылорда филиалы
Көкшетау филиалы
Қостанай филиалы
Маңғыстау филиалы
Павлодар филиалы
Солтүстiк Қазақстан филиалы
Семей филиалы
Талдықорған филиалы
Торғай филиалы
Оңтүстiк Қазақстан филиалы
Кешендi iздестiру бөлiмшесi
Бақшалар мен жүзiмдiктердi жобалау жөнiндегi мамандандырылған
филиалы (Бақшажоба)

О пpеобpазовании Казахского Госудаpственного пpоектного института по землеустpойству в госудаpственный научно-пpоизводственный центp земельных pесуpсов и землеустpойства
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 28 февpаля 1994 г. N 230
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству, согласованное с Министерством экономики, Министерством науки и новых технологий, Министерством финансов Республики Казахстан, о преобразовании Казахского государственного проектного института по землеустройству (Казгипрозем) в Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства (ГосНПЦзем) с подчинением ему производственных подразделений бывшего проектного института "Казгипрозем" и проектного института "Акмолагипрозем" согласно приложению.
Возложить на Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства разработку научно-производственных программ по актуальным вопросам земельной реформы и рационального использования земельных ресурсов, научных обоснований и проектов по решению проблем землевладения и землепользования, научно-техническое обеспечение проектно-изыскательских работ.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 мая 1997 г. N 877 P970877_ )
3. Государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству разработать Национальную программу по рациональному использованию земельных ресурсов и их охране на 1995-2000 годы (первый этап) и представить Кабинету Министров Республики Казахстан к 1 сентября 1994 г.
4. (Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 P970851_ )
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 февраля 1994 г. N 230
ПЕРЕЧЕНЬ
производственных подразделений Государственного
научно-производственного центра земельных ресурсов
и землеустройства (ГосНЦПзем) Госкомзема Республики
Казахстан
Акмолинский государственный проектный институт по землеустройству
(Акмолагипрозем)
Актюбинский филиал
Алматинский филиал
Атырауский филиал
Восточно-Казахстанский филиал
Жамбылский филиал
Жезказганский филиал
Западно-Казахстанский филиал
Карагандинский филиал
Кзыл-Ординский филиал
Кокшетауский филиал
Кустанайский филиал
Мангистауский филиал
Павлодарский филиал
Северо-Казахстанский филиал
Семипалатинский филиал
Талдыкорганский филиал
Тургайский филиал
Южноказахстанский филиал
Комплексное изыскательское отделение
Специализированный филиал по проектированию садов
и виноградников (Садпроект)