ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ШЕКАРАЛАРЫНДА ФИТОСАНИТАРЛЫҚ БАҚЫЛАУ ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӨНIНДЕГI ШАРАЛАР ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 4 сәуiр 1994 ж. N 317
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының ТМД елдерiмен шекарасында кедендiк бақылау ұйымдастыру жөнiндегi шаралары туралы" (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 43, 519-бап) 1993 жылғы 10 қарашадағы N 1109 P931109_ қаулысының 6-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республиканың негiзгi көлiк магистральдарында және мемлекеттiк шекарада 227 штаттық құраммен өсiмдiк карантинi жөнiндегi 54 шекара бекеттерiн құру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылға арналған бюджеттi анықтау барысында Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi бойынша операциялық шығындардың құрамына аталған бекеттер мен олардың штаттық құрамын ұстауға бюджеттiк қаржы көздейтiн болсын.
3. Аумақтарында өсiмдiк карантинi жөнiндегi шекара бекеттерiн орналастыру белгiленген облыстардың, аудандардың және қалалардың әкiмдерi шекаралық карантин бекеттерiнiң қызметкерлерiн қызметтiк және тұрғын үйлермен қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi Әдiлет министрлiгiмен, бiрлесе отырып қолданылып жүрген заңның өсiмдiк карантинi жөнiндегi ереженi бұза отырып өсiмдiк негiзiндегi тауарлар мен жүктердi тасуға кiнәлi заңды ұйымдар мен адамдарға айып санкцияларын белгiлеу бөлiгiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жайында ұсыныс жасайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О мерах по организации фитосанитарного контроля на границах Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1994 года N 317
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 ноября 1993 г. N 1109 P931109_ "О мерах по организации таможенного контроля на границе Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 519) принять предложение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о создании на основных транспортных магистралях и государственной границе республики 54 пограничных пунктов по карантину растений со штатной численностью 227 единиц.
2. Министерству финансов Республики Казахстан при уточнении бюджета на 1994 год предусмотреть в составе операционных расходов по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан ассигнования на содержание указанных пунктов и их штатной численности.
3. Главам областных, районных и городских администраций, на территории которых определена дислокация пограничных пунктов по карантину растений, обеспечить сотрудников пограничных карантинных пунктов служебными и жилыми помещениями.
4. Министерству сельского хозяйства совместно с Министерством юстиции Республики Казахстан внести предложения об изменении и дополнении действующего законодательства в части установления штрафных санкций к юридическим и физическим лицам, виновным в перемещении товаров и грузов растительного происхождения с нарушением правил по карантину растений.
Премьер-министр Республики Казахстан