"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ХАЛЫҚ ШАРУАШЫЛЫҒЫН АҚПАРАТТАНДЫРУ" РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МАҚСАТТЫ ҒЫЛЫМИ-ТЕХНИКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ НЕГIЗГI ТАПСЫРМАЛАРЫ МЕН КӨРСЕТКIШТЕРIН БЕКIТУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 18 сәуiр 1994 ж. N 400
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының халық шаруашылығын ақпараттандыру" республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламасының негiзгi тапсырмалары мен көрсеткiштерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi:
бағдарламаның негiзгi тапсырмалары мен көрсеткiштерiне сәйкес олардың кеңейтiлген нұсқаларын бiр ай мерзiмде әзiрлеп бекiтетiн болсын.
1994 жылдан бастап мемлекеттiк бюджеттiң ғылымды қаржыландыру үшiн көздеген қаражаты есебiнен бағдарламаны мақсатты қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң "1991-1995 жылдарға және 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған Қазақ КСР-iн ақпараттандыру бағдарламасы туралы" 1991 жылғы 13 тамыздағы N 474 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об утверждении основных заданий и показателей республиканской целевой научно-технической программы "Информатизация народного хозяйства Республики Казахстан"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 апреля 1994 года N 400
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить основные задания и показатели республиканской целевой научно-технической программы "Информатизация народного хозяйства Республики Казахстан".
2. Министерству науки и новых технологий Республики Казахстан:
в месячный срок сформировать и утвердить развернутый вариант программы в соответствии с утвержденными основными заданиями и показателями;
обеспечить начиная с 1994 года целевое финансирование программы за счет средств государственного бюджета, предусмотренных для финансирования науки.
3. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Казахской ССР от 13 августа 1991 г. N 474 "О программе информатизации Казахской ССР на 1991-1995 годы и на период до 2005 года".
Премьер-министр Республики Казахстан