Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысын көбейту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 ж. 5 мамыр N 479. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жалақы мен жасына байланысты зейнетақының ең төменгi жаңа мөлшерiн белгiлеу туралы" 1994 жылғы 12 сәуiрдегi N 1651 U941651_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң жеке құрамының ақшалай үлесi /еңбек ақысы/ туралы" 1984 жылғы 26 сәуiрдегi N 442 қаулысына сәйкес бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы 1994 жылдың 1 сәуiрiнен бастап 2,5 есе көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об увеличении должностных окладов работников органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 мая 1994 года N 479 Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 12 апреля 1994 г. N 1651 "Об установлении нового размера минимальной заработной платы и пенсии по возрасту" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Должностные оклады работников органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, установленные в соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1994 г. N 442 "О денежном содержании (заработной плате) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан", увеличить с 1 апреля 1994 г. в 2,5 раза.
Премьер-министр Республики Казахстан