ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ФРАНЦУЗ РЕСПУБЛИКАСЫНДАҒЫ САУДА ӨКIЛДIГIН АШУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 6 мамыр 1994 ж. N 484
Қазақстан Республикасы мен Француз Республикасы арасындағы сауда-экономикалық ынтымақтастық саласындағы үкiметаралық келiсiмдердi жүзеге асыру мақсатында, сондай-ақ Франциядағы сыртқы экономикалық қызметке қазақстандық қатысушылардың қызметiн үйлестiру мен олардың мүдделерiн қорғау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Париж қаласында Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Сауда өкiлдiгi ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Сауда өкiлдiгiнiң штаттағы қызметкерлерiнiң саны 1994 жылдың 9 айына жалақы қоры 111445 АҚШ доллары сомасындағы 11 адам мөлшерiнде белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Сауда өкiлiне айына 1535 АҚШ доллары мөлшерiнде лауазымдық жалақы белгiленсiн.
Сауда өкiлдiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы Сауда өкiлiнiң жалақысына қарай штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
4. Сауда өкiлдiгiнiң қызметкерлерiне медициналық көмек көрсету
үшiн олардың АҚШ долларындағы жалақысы қорынан 2 процент мөлшерiнде
аударым жасау белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Сауда
өкiлдiгiнiң шығыстар сметасы 354780 АҚШ доллары сомасында және
351800 теңгедей бекiтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 жылға
арналған бюджеттi айқындаған кезде Қазақстан Республикасының
Француз Республикасындағы Сауда өкiлдiгiн ұстауға қаражат бөлiнуiн
ескеретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об открытии торгового представительства Республики Казахстан во Французской Республике
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 мая 1994 г. N 484
В целях реализации межправительственных соглашений в области торгово-экономического сотрудничества между Республикой Казахстан и Французской Республикой, а также для координации деятельности казахстанских участников внешнеэкономической деятельности во Франции и защиты их интересов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Открыть в г. Париже Торговое представительство Республики Казахстан во Французской Республике.
2. Утвердить штатную численность Торгового представительства Республики Казахстан во Французской Республике в количестве 11 единиц с фондом заработной платы на 9 месяцев 1994 г. в сумме 111445 долларов США.
3. Установить Торговому представителю Республики Казахстан во Французской Республике должностной оклад в размере 1535 долларов США в месяц.
Должностные оклады сотрудников Торгового представительства установить исходя из оклада Торгового представителя в соответствии со штатным расписанием.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Торгового представительства в размере 2 процентов от фонда их заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Торгового представительства Республики Казахстан во Французской Республике в сумме 354780 долларов США и 351800 тенге.
6. Министерству финансов Республики Казахстан учесть при уточнении бюджета на 1994 год выделение ассигнований на содержание Торгового представительства Республики Казахстан во Французской Республике.
Премьер-министр Республики Казахстан