О СОВМЕСТНОМ ПРЕДПРИЯТИИ "ТАСБУЛАТ ОЙЛ ДЕВЕЛОПМЕНТС"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ КАБИНЕТА МИНИСТРОВ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН от 31 мая 1994 г. N 581
В целях привлечения иностранных инвестиций для стабилизации уровня добычи нефти в Мангистауской области Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить учредительные документы совместного предприятия "Тасбулат Ойл Девелопментс" по разработке и эксплуатации месторождений Тасбулат, Актас, Туркменой (за исключением газовых залежей) в Мангистауской области с участием производственного объединения "Мангистаумунайгаз" и фирмы "Гендор Ресорсез Лимитед", представленные Министерством энергетики и топливных ресурсов и согласованные с Министерством экономики, Министерством геологии и охраны недр, Министерством финансов, Министерством юстиции Республики Казахстан и Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по государственному имуществу, Министерству энергетики и топливных ресурсов Республики Казахстан в месячный срок назначить членов наблюдательного совета от казахстанской стороны.
3. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан, главе Мангистауской областной администрации оказывать содействие в решении организационных вопросов деятельности совместного предприятия "Тасбулат Ойл Девелопментс".
4. Министерству энергетики и топливных ресурсов и Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить контроль за соблюдением положений и условий учредительных документов в ходе деятельности указанного совместного предприятия.
Премьер-министр
Республики Казахстан

"Тасболат ойл девелопментс" бiрлескен кәсiпорны туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 31 мамыр 1994 ж. N 581
Маңғыстау облысында мұнай өндiрудiң деңгейiн тұрақтандыру үшiн шетел инвестициясын тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi ұсынған әрi Экономика министрлiгiмен, Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiмен, Қаржы министрлiгiмен, Әдiлет министрлiгiмен және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетiмен келiсiлген "Маңғыстаумұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгi мен "Гендор Ресорсез Лимитед" фирмасын қатыстыра отырып Маңғыстау облысындағы Тасболат, Ақтас, Түркiменой кенiштерiн (газ қабаттарынан басқасы) игеру мен пайдалану жөнiндегi "Тасболат Ойл Девелопментс" бiрлескен кәсiпорнының құрылтай құжаттары мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi бiр ай мерзiмде Қазақстан жағынан бақылаушылық кеңесiнiң мүшелерiн тағайындасын.
3. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары, Маңғыстау облысының әкiмi "Тасболат Ойл Девелопментс" бiрлескен кәсiпорны қызметiнiң ұйымдастыру мәселелерiн шешуге жәрдем көрсететiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика және отын ресурстары министрлiгi мен Қаржы министрлiгi аталған бiрлескен кәсiпорын қызметiнiң барысында құрылтай құжаттарының ережелерi мен шарттарының сақталуына бақылауды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi