Қазақстан Республикасының Халықаралық Архивтер кеңесiне мүшелiгi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 29 маусым 1994 ж. N 728
Ескерту. Қаулының мәтiнiнен сөздер алынып тасталды - ҚР Үкіметінiң 1996.08.20. N  1031  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Халықаралық архивтер кеңесiне кiруiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiне Халықаралық архивтер кеңесiнде архив iстерi мәселелерi бойынша Қазақстан Республикасының атынан сөйлеу құқы берiлiп, ХАҚ Жарғысына сәйкес Қазақстан Республикасының оның мүшесi болуына туындайтын мiндеттердi орындау үшiн тиiстi өкiлеттiктер берiлсiн.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.06.22. N  615  қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiмен бiрлесе отырып Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгiнің Халықаралық архивтер кеңесi мен оның органдарындағы қызметiн қамтамасыз ету үшiн жыл сайын қажеттi қаржы, оның iшiнде валюта қаржысын бөлудi көздесiн.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.06.22. N  615  қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi Қазақстан Республикасының Үкiметiне Халықаралық архивтер кеңесi мен оның органдары шеңберiнде жүргiзiлiп жатқан жұмыс туралы жылына кемiнде бiр рет ақпар берiп отырсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінiң 2005.06.22. N  615  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О членстве Республики Казахстан в Международном Совете архивов<*> Сноска. В тексте исключены слова - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1031 ~P961031.
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 июня 1994 г. N 728
<ATTR name="zg" value="О членстве Республики Казахстан в Международном Совете архивов <*> Сноска. В тексте исключены слова - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1031 ~P961031."/>
Сноска. В тексте исключены слова - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1031 ~P961031.
В связи с вступлением Республики Казахстан в Международный Совет архивов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить право Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан представлять Республику Казахстан по вопросам архивного дела в Международном Совете архивов, наделив его соответствующими полномочиями для выполнения обязанностей, вытекающих из членства Республики Казахстан в МСА в соответствии с его Уставом. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 615  .
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Национальным банком Республики Казахстан предусматривать ежегодное выделение необходимых средств, в том числе валютных, для обеспечения деятельности Министерства культуры, информации и спорта Республики Казахстан в Международном Совете архивов и его органах. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 615  .
3. Министерству культуры, информации и спорта Республики Казахстан информировать не реже одного раза в год Правительство Республики Казахстан о проводимой работе в рамках Международного Совета архивов и его органах. <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 615  .
Премьер-министр
Республики Казахстан