Ақтөбе облыстық обаға қарсы стансасын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 6 шiлде 1994 ж. N 758
Республикада аса қауiптi жұқпалы аурулар жөнiнде күрделi эпидемиологиялық жағдайларға байланысты және аумақта эпидемиологиялық қадағалау мен санитарлық қорғауды жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгiне республиканың обаға қарсы стансаларына бөлiнген адам саны шегiнде штат саны 97 адамнан тұратын Ақтөбе облыстық обаға қарсы стансасын ашуға рұқсат етiлсiн.
Ақтөбе облыстық обаға қарсы стансасын ұстауды қаржыландыру Қазақ обаға қарсы ғылыми-зерттеу институтына аталған мақсатқа көзделген қаражатты қайта бөлу есебiнен жүргiзiлсiн.
2. Ақтөбе облысының әкiмi облыстық денсаулық сақтау бөлiмiне
обаға қарсы станса үшiн үй-жай мен жабдықтар, санитарлық автокөлiк
сатып алуға қаражат бөлуде көмек көрсетсiн.
3. Шалқар бөлiмшесiнiң Аралтеңiзi обаға қарсы стансасынан
77 адам және белгiленген тәртiппен қажеттi материалдық құндылықтар
Ақтөбе қаласында жаңадан құрылған облыстық обаға қарсы стансасына
берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об открытии Актюбинской областной противочумной станции
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июля 1994 г. N 758
В связи со сложной эпидемиологической обстановкой по особо опасным инфекциям в республике и в целях совершенствования эпидемиологического надзора и санитарной охраны территории Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству здравоохранения Республики Казахстан открыть Актюбинскую областную противочумную станцию со штатной численностью 97 единиц в пределах выделенной численности противочумным станциям республики.
Ассигнования на содержание Актюбинской областной противочумной станции выделить за счет перераспределения средств, предусмотренных Казахскому противочумному научно-исследовательскому институту на указанные цели.
2. Главе Актюбинской областной администрации оказывать областному отделу здравоохранения помощь в выделении помещения для противочумной станции и ассигнований на приобретение оборудования, санитарного автотранспорта.
3. Передать из Араломорской противочумной станции Шалкарского отделения во вновь создаваемую областную противочумную станцию в г. Актюбинске численность в количестве 77 единиц и в установленном порядке необходимые материальные ценности.
Премьер-министр Республики Казахстан