Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 22 қыркүйек N 1053. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1802 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны 165 адам болатынын негiзге ала отырып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарда
құрылыс салу министрлiгiне министрдiң бiр бiрiншi орынбасары мен
екi орынбасарын, сондай-ақ құрамы 12 адамнан тұратын алқа мүшелерiн
ұстауға рұқсат етiлсiн.
<*>
Ескерту. 2-шi тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1995.
06.06. N 784 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және
аумақтарда құрылыс салу министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн
қызмет бабында 4 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 22 қыркүйектегi
N 1053 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және
аумақтарда құрылыс салу министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
1. Тұрғын үй-азаматтық, өнеркәсiптiк, инженерлiк жүйелер мен
стандарттау жетекшi басқармасы
<*>
2. Құрылыс департаментi
<*>
3. Тұрғын үй саясаты жетекшi басқармасы
<*>
Ескерту. 1,2,3 тармақтарға өзгерiстер енгiзiлген - ҚРМК-нiң
09.01. 1995 ж. N 22 қаулысымен.
4. Ғылыми-техникалық прогресс және сыртқы байланыс кадрларды
даярлау және қайта даярлау жетекшi басқармасы
<*>
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда берiлген - ҚРМК-нiң
09.01.1995 ж. N 22 қаулысына сәйкес.
5. Сәулет және қала құрылысы жетекшi басқармасы
<*>
6. Өнеркәсiптiк құрылыс материалдары, құрылыс индустриясы,
машина жасау және механикаландыру департаментi
<*>
Ескерту. 4,5 тармақтарға өзгерiстер енгiзiлген - ҚРМК-нiң
09.01.1995 ж. N 22 қаулысымен.
7. Құрылыстағы сметалық нормалар мен баға белгiлеу жетекшi
басқармасы
8. Қаржы және есеп жетекшi басқармасы
9. Құрылыс экономикасының жетекшi басқармасы
10. Iс басқармасы
11. Арнаулы жұмыс жөнiндегi сектор
12. Жаңа технологиялар және технологиялық нормалар жетекшi
басқармасы.
<*>
13. Жинақтау, талдау және жергiлiктi органдар бөлiмi.
<*>
Ескерту. Осы қосымша 12 және 13 тармақпен толықтырылған -
ҚРМК-нiң 09.01. 1995 ж. қаулысымен.

О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства стpоительства, жилья и застpойки теppитоpий Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 сентябpя 1994 г. N 1053. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1802 ~P951802
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 165 единиц.
2. Разрешить Министерству строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан иметь одного первого и двух заместителей Министра, а также членов коллегии в количестве 12 человек. <*>
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением КМ РК от 6 июня 1995 г. N 784.
3. Установить для центрального аппарата Министерства строительства, жилья и застройки территорий Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 сентября 1994 г. N 1053
СТРУКТУРА
центрального аппарата Министерства строительства,
жилья и застройки территорий Республики Казахстан <*>
Сноска. В структуру внесены изменения - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 22.
1. Ведущее управление жилищно-гражданских, промышленных, инженерных
систем и стандартизации
2. Департамент строительства
3. Ведущее управление жилищной политики
4. Ведущее управление научно-технического прогресса и внешних связей,
подготовки и переподготовки кадров
5. Ведущее управление архитектуры и градостроительства
6. Департамент промстройматериалов, стройиндустрии,
машиностроения и механизации
7. Ведущее управление сметных норм и ценообразования в строительстве
8. Ведущее управление финансов и отчетов
9. Ведущее управление экономики строительства
10. Управление делами
11. Сектор по спецработе
12. Ведущее управление новых технологий и технологических норм
13. Отдел свода, анализа и местных органов