Қызылорда суландыру-мелиорация жүйесiн пайдалану басқармасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 23 қыркүйек 1994 ж. N 1056
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитет пен Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Қызылорда суландыру-мелиорация жүйесiн пайдалану басқармасын Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы Су ресурстары жөнiндегi комитет қарамағынан Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлгiнiң қарамағына беру жөнiндегi ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi белгiленген тәртiппен Қызылорда суландыру-мелиорация жүйесiн пайдалану басқармасын 1994 жылғы 1 қаңтардағы жағдайы бойынша негiзгi қаржысымен, материалдық ресурстарымен, штаттық құрамымен және қаржылық көрсеткiштерiмен қабылдап алсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1994 және 1995 жылдарға арналған мемлекеттiк бюджет көрсеткiштерiн анықтау барысында тиiстi өзгерiс енгiзудi ескеретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О Кзыл-Оpдинском упpавлении эксплуатации
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 23 сентябpя 1994 г. N 1056
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Комитета по водным ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан и Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан о передаче Кзыл-Ординского управления эксплуатации оросительно-мелиоративных систем из ведения Комитета по водным ресурсам при Кабинете Министров Республики Казахстан в ведение Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять в установленном порядке Кзыл-Ординское управление эксплуатации оросительно-мелиоративных систем с основными средствами, материальными ресурсами, штатной численностью и финансовыми показателями по состоянию на 1 января 1994 г.
3. Министерству финансов Республики Казахстан учесть соответствующие изменения при уточнении показателей государственного бюджета на 1994-1995 годы.
Премьер-министр
Республики Казахстан