Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 29 қыркүйек N 1076. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.07.05. N 927 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi орталық аппаратының
құрылымы қосымшаға сәйкес, қызметкерлерiнiң саны 161 адам шегiнде
бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiне министрдiң
4 орынбасарын, оның iшiнде министрдiң бiр бiрiншi орынбасарын,
сондай-ақ құрамында 11 адамы бар алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 5 қызмет жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 29 қыркүйектегi
N 1076 қаулысымен
Бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Жалпы орта бiлiм және мектеп жасына дейiнгi тәрбие
оқу-әдiстемелiк бас басқармасы
Жоғары және арнаулы орта бiлiм оқу-әдiстемелiк бас басқармасы
Экономика, қаржы және әлеуметтiк қорғау бас басқармасы
Кәсiптiк-техникалық бiлiм оқу-әдiстемелiк басқармасы (жетекшi)
Халықаралық байланыстар басқармасы (жетекшi)
Ұйымдастыру жұмысы басқармасы
Басшы, ғылыми және педагогикалық кадрлар бөлiмi
Гуманитарлық бiлiм және тәрбие жұмысы бөлiмi
Жаңа бiлiмдiк технологиялар және ғылыми-зерттеу жұмыстарын
үйлестiру бөлiмi
Мемлекеттiк және бақа тiлдердi дамытуды үйлестiру бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп жүргiзу және есеп беру бөлiмi
Күрделi құрылыс және жөндеу бөлiмi
Әскери даярлық, азаматтық қорғаныс және арнайы жұмыс секторы

О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства обpазования Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 сентябpя 1994 г. N 1076. Утpатило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 5 июля 1995 г. N 927 ~P950927
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства образования Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 161 единицы.
2. Разрешить Министерству образования Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства
образования Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 5 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 29 сентября 1994 г. N 1076
Структура
центрального аппарата Министерства образования
Республики Казахстан
Руководство
Главное учебно-методическое управление общего среднего образования и дошкольного воспитания
Главное учебно-методическое управление высшего и среднего
специального образования
Главное управление экономики, финансов и социальной защиты
Учебно-методическое управление профессионально-технического
образования (ведущее)
Управление международных связей (ведущее)
Управление организационной работы
Отдел руководящих, научных и педагогических кадров
Отдел гуманитарного образования и воспитательной работы
Отдел новых образовательных технологий и координации
научно-исследовательских работ
Отдел координации развития государственного и других языков
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел капитального строительства и ремонта
Сектор военной подготовки, гражданской обороны
и специальной работы