Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасына 1994 жылға берген мемлекеттiк кредитiн қайта бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 30 қыркүйек 1994 ж. N 1082
Ресей Федерациясынан 1992-1993 жылдары берiлген ауыл шаруашылығы техникасы үшiн "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясының берешегiн өтеу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасына 1994 жылға берген мемлекеттiк кредитiн пайдалану және қызмет көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 сәуiрдегi N 360 қаулысымен бекiтiлген "Медтехника" республикалық өндiрiстiк бiрлестiгiнiң квоталарын 0,6588 миллиард ресей рублiне және Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң (Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi) квоталарын 3 миллиард ресей рублiне кемiту есебiнен Ресей Федерациясының Қазақстан Республикасына 1994 жылға берген мемлекеттiк кредитiнiң 3,6588 миллиард ресей рублiне квотасы "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясына қосымша бөлiнсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi осы кредит квоталарының Ақмола, Ақтөбе, Жамбыл, Қызылорда, Көкшетау, Қостанай, Солтүстiк Қазақстан, Талдықорған және Торғай облыстары әкiмдерiнiң кепiлдiгiмен пайдаланылуы үшiн "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясымен кредиттiк шарт жасассын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О пеpеpаспpеделении госудаpственного кpедита, пpедоставленного Российской Федеpацией Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 сентябpя 1994 г. N 1082
В целях погашения задолженности Государственной акционерной компании "Кен дала" за поставленную из Российской Федерации сельскохозяйственную технику в 1992-1993 годах Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Выделить дополнительно Государственной акционерной компании "Кен дала" квоту государственного кредита, предоставленного Российской Федерацией Республике Казахстан на 1994 год, на 3,6588 млрд. российских рублей за счет уменьшения квоты Республиканского производственного объединения "Медтехника" на 0,6588 млрд. российских рублей и Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Министерство связи Республики Казахстан) на 3 млрд. российских рублей, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 апреля 1994 г. N 360 Об использовании и обслуживании государственного кредита, предоставленного Российской Федерацией Республике Казахстан на 1994 год".
Министерству финансов Республики Казахстан заключить с Государственной акционерной компанией "Кен дала" кредитный договор на использование квот указанного кредита под гарантии глав Акмолинской, Актюбинской, Жамбылской, Кзыл-Ординской, Кокшетауской, Кустанайской, Северо-Казахстанской, Талдыкорганской и Тургайской областных администраций.
Премьер-министр
Республики Казахстан