Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 қазан N 1125. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1795 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитеттiң Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы осы аппарат қызметкерлерiнiң 51 адам саны шегiнде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi комитетiне төрағаның бiр орынбасарын,
сондай-ақ 7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Стандарттау, метрология және сертификаттау жөнiндегi комитеттiң
орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 қазандағы
N 1125 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Стандарттау, метрология және сертификаттау
жөнiндегi комитеттiң орталық аппаратының
Құрылымы
Мемлекеттiк бақылау және аумақтық органдар басқармасы
Мемлекеттiк стандарттау жүйесi бөлiмi
Сертификаттау және сапа жүйесi бөлiмi
Заң шығаратын метрология бөлiмi
Қаржы-экономика бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Кадр және халықаралық ынтымақтастық бөлiмi
Алкоголь өнiмдерiн шығаруды инспекциялау мен лицензиялау
бөлiмi

О структуре центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1125. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1795 ~P951795.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 51 единицы.
2. Разрешить Комитету по стандартизации, метрологии и сертификации Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Комитета по стандартизации, метрологии и сертификации при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1125
Структура
центрального аппарата Комитета по стандартизации
метрологии и сертификации
при Кабинете Министров Республики Казахстан
Отдел государственного надзора за стандартами
Отдел государственной  системы стандартизации
Отдел сертификации и систем качества
Отдел законодательной метрологии
Отдел инспекции и лицензирования производства алкогольной
продукции
Финансово-экономический отдел
Отдел бухгалтерского учета
Отдел кадров и международного сотрудничества