Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 қазан N 1127. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1819 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерiнiң саны 271 адам шегiнде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiне министрдiң 4 орынбасарын, оның iшiнде министрдiң
бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 17 адамнан тұратын алқа ұстауға
рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 11 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. Департаменттер директорларының лауазымдық жалақысы
Бас басқарма бастықтарының жалақыларымен теңестiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 қазандағы
N 1127 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Темiр жол көлiгi департаментi
Әуе көлiгi департаментi
Автомобиль көлiгi департаментi
Су көлiгi департаментi
Байланыс департаментi
Автомобиль жолдары департаментi
Экономикалық бас басқарма
Қаржымен қамту және кадр саясаты бас басқармасы
Сыртқы экономикалық байланыстар басқармасы (жетекшi)
Үйлестiру және жұмыс сапасын бақылау басқармасы (жетекшi)
Көлiк инспекциясы
Еңбек пен әлеуметтiк саясат бөлiмi
Заң актiлерiн дайындау, Жоғарғы Кеңеспен байланыс және заң
жұмысы басқармасы (жетекшi)
Мемлекеттiк почта байланысы қызметi
Даму, ғылыми-техникалық саясат және өнеркәсiп басқармасы
(жетекшi)
<*>
Ескерту. Қосымшасына өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
6.02.1995 ж. N 117 қаулысымен.

О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1127. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1819 ~P951819.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 271 единицы.
2. Разрешить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 17 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 11 единиц.
4. Должностные оклады директоров департаментов приравнять к окладам начальников главных управлений.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1127
Структура
центрального аппарата Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан <*>
Сноска. Структура изменена постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан от 6 февраля 1995 г. N 117.
Департамент железнодорожного транспорта
Департамент воздушного транспорта
Департамент автомобильного транспорта
Департамент водного транспорта
Департамент связи
Департамент автомобильных дорог
Главное экономическое управление
Главное управление финансового обеспечения и кадровой политики
Управление внешнеэкономических связей (ведущее)
Управление координации и контроля качества работы (ведущее)
Транспортная инспекция
Отдел труда и социальной политики
Управление подготовки законодательных актов, связи с
Верховным Советом и юридической работы (ведущее)
Государственная служба почтовой связи
Управление развития, научно-технической политики и промышленности
(ведущее)