Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 11 қазан N 1160. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.06.03. N 672 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi басшы қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының кестесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасы Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң басшы қызметкерлерiне мемлекеттiк басқару органдарының қызметкерлерi үшiн көзделген еңбек ақы төлеудiң қолданылып жүрген шарттары, оның iшiнде: сыйлықақы беру, үстеме ақы төлеу материалдық көмек көрсетудiң тәртiбi қолданылсын.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқармасы Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң басшы қызметкерлерi материалдық-тұрмыстық және медициналық қызмет көрсету шарттары бойынша Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының қызметкерлерiне теңестiрiлсiн.
3. Бас директорға Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiнiң қалған қызметкерлерiне сыйлықақы төлеу тәртiбi мен шараларын белгiлеу құқы берiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Iс Басқарушысы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Iс Басқармасының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi туралы Ереженi бекiтсiн.
5. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер
Кабинетi Аппаратының Iс басқармасы Өндiрiстiк-пайдалану
бiрлестiгiнiң басшы қызметкерлерi мен мамандарының лауазымдық
жалақыларының кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1993 жылғы 22 қарашадағы N 1167 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 11 қазандағы
N 1160 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Iс
Басқармасының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi
басшы қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының
Кестесi
--------------------------------------------------------------------
Лауазым                                   ! Айлық лауазымдық
! жалақы
--------------------------------------------------------------------
Бас директор                                          3700
Бас инженер                                           3150
Бас директордың шаруашылық жөнiндегi
орынбасары                                            3050
Бас директордың ақпарат және ЕТ мәселелерi
жөнiндегi орынбасары                                  3150
Бас бухгалтер                                         3000
Бас экономист                                         2800
--------------------------------------------------------------------

Отдельные вопросы Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1160. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 3 июня 1996 г. N 672 ~P960672.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов руководящих работников Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан согласно приложению.
2. Распространить на руководящих работников Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан действующие условия оплаты труда, в том числе: порядок премирования, выплаты надбавок и оказания материальной помощи, предусмотренные для работников органов государственного управления.
Приравнять руководящих работников Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан по условиям материально-бытового и медицинского обслуживания к работникам Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан.
3. Предоставить генеральному директору право определять порядок и условия премирования остальных работников Производственно-эксплуатационного объединения.
4. Управляющему Делами Кабинета Министров Республики Казахстан утвердить Положение о Производственно-эксплуатационном объединении Управления Делами Кабинета Министров Республики Казахстан.
5. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 ноября 1993 г. N 1167 "О схеме должностных окладов руководящих и специалистов Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1160
Схема
должностных окладов руководящих работников
Производственно-эксплуатационного объединения
Управления Делами Кабинета Министров
Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Должность                         ! Месячный
! должностной оклад
--------------------------------------------------------------------
Генеральный директор                               3700
Главный инженер                                    3150
Заместитель генерального директора
по хозяйству                                       3050
Заместитель генерального директора
по вопросам информации и ВТ                        3150
Главный бухгалтер                                  3000
Главный экономист                                  2800