Қазақстан Республикасының Экспорт-импорт банкiсiне қызметтiк үй-жай бөлу туралы<*> Ескерту. Қаулыға өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлiп, ол жаңа редакцияда берiлдi - ҚРМК-нiң 1995.09.04. N 1224 қаулысымен. ~P951224
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 19 қазан 1994 ж. N 1174
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк экспорт-импорт банкiн және Қазақстанның Мемлекеттiк Даму банкiн қайта ұйымдастыру туралы" 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1144 P951144_ қаулысы қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiн Алматы қаласының Пушкин көшесiндегi 118-үйге орналастырсын;
үйдiң 100 проценттiк құнын Қазақстан Республикасының мемлекеттiк
Экспорт-импорт банкiсiнiң жарғылық қорына қосу үшiн оның құнын
бағамдасын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi:
Орталық Азия Ынтымақтастық және даму банкiн оның талап-тiлегiн
ескере отырып, басқа үйге орналастырсын;
Орталық Азия Ынтымақтастық және даму банкi орналасатын үйде
отырған барлық кәсiпорындарды, ұйымдар мен мекемелердi он күндiк
мерзiмде көшiретiн болсын;
Орталық Азия Ынтымақтастық және даму банкiсiнiң жарғылық
қорына қосу үшiн бөлiнетiн үйдiң (үй-жайдың) құнын бағамдасын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О выделении служебного здания для Государственного Экспоpтно-импоpтного банка Республики Казахстан<*> Сноска. Постановление дано в pедакции постановления КМ РК от 4 сентябpя 1995 г. N 1224.
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 г. N 1174
В связи с принятием постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1144 P951144_ "О реорганизации государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
разместить государственный Экспортно-импортный банк Республики Казахстан в здании по адресу: город Алматы, ул.Пушкина, 118;
произвести оценку стоимости здания для внесения 100% его стоимости в уставный фонд государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан.
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом:
разместить Центральноазиатский банк сотрудничества и развития в другом здании с учетом потребностей Банка;
отселить в десятидневный срок все предприятия, организации и учреждения, занимающие в выделяемом здании помещения, предназначенные для размещения Центральноазиатского банка сотрудничества и развития;
произвести оценку стоимости выделяемого здания (помещений) для включения в уставный фонд Центральноазиатского банка сотрудничества и развития.
Премьер-министр
Республики Казахстан