Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 14 желтоқсан N 1408. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1818 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң
шектi саны мөлшерiнде 58 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлiгiне министрдiң
үш орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ
7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлiгiнiң орталық
аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 14 желтоқсандағы
N 1408 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының министрлiгi орталық
аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Музыка өнерi бөлiмi /жетекшi/
Театр өнерi /жетекшi/
Экономика, қаржы және есеп басқармасы /жетекшi/
Кадр және оқу орындары бөлiмi /жетекшi/
Музейлер мен ұлттық парктер бөлiмi
Кiтапхана және мәдени-тынығу жұмысы бөлiмi
Сыртқы байланыстар бөлiмi
Iс басқармасы

О структуре центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1994 г. N 1408. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1818 ~P951818
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 58 единиц.
2. Разрешить Министерству культуры Республики Казахстан иметь трех заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства культуры Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1994 г. N 1408
Структура
центрального аппарата Министерства культуры
Республики Казахстан
Отдел музыкального искусства (ведущий)
Отдел театрального искусства (ведущий)
Управление экономики, финансов и учета (ведущее)
Отдел кадров и учебных заведений (ведущий)
Отдел музеев и национальных парков
Отдел библиотечной и культурно-досуговой работы
Отдел внешних связей
Управление делами