"Жол қоры туралы" Алматы қаласы әкiмiнiң 1994 жылғы 16 мамырдағы N 216 қаулысын жою туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 шiлдедегi N 1791 қаулысын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 14 желтоқсан N 1410
"Жол қоры туралы" Алматы қаласы әкiмiнiң 1994 жылғы 16 мамырдағы N 216 қаулысын жою туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 14 шiлдедегi N 1791 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан жолдары" мемлекеттiк акционерлiк компаниясы "Жол қоры туралы" Алматы қаласы әкiмшiлiгiнiң 1994 жылғы 16 мамырдағы N 216 P940216_ қаулысы қабылдануына байланысты жинақтап қалған берешектi өтегенге дейiн Алматы қаласының бюджетiне Республика жол
қорынан аударылуға тиiстi төлемдер сомасынан Алматы облыстық
әкiмшiлiгiнiң жол қорына аударым жасасын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Бас салық инспекциясына жүктелсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О реализации постановления Президента Республики Казахстан от 14 июля 1994 г. N 1791 "Об отмене постановления главы Алматинской городской администрации от 16 мая 1994 г. N 216 "О дорожном фонде"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1994 г. N 1410
В соответствии с постановлением Президента Республики Казахстан от 14 июля 1994 г. N 1791 "Об отмене постановления главы Алматинской городской администрации от 16 мая 1994 г. N 216 "О дорожном фонде" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Государственной акционерной компании "Казакстан жолдары"
произвести зачет с сумм платежей, подлежащих перечислению из
Республиканского дорожного фонда в бюджет г.Алматы, до погашения
задолженности в дорожный фонд Алматинской областной администрации,
образовавшейся вследствие принятия Алматинской городской
администрацией постановления от 16 мая 1994 г. N 216 "О дорожном
фонде".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить
на Главную налоговую инспекцию Министерства финансов Республики
Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан