Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Аппараты құрылымын iшiнара өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 5 мамыр 1995 ж. N 623
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппаратының құрылымын жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Аппараты құрылымында таратылатын Мәдениет және қоғамдық бiрлестiктермен байланыс бөлiмi мен Әлеуметтiк сала бөлiмiнiң негiзiнде Iшкi саясат бөлiмi құрылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Аппараты туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 наурыздағы N 247 қаулысының қосымшасына мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
- Қосымша "Iшкi саясат бөлiмi" сөзiмен толықтырылсын, "Мәдениет
және қоғамдық бiрлестiктермен байланыс бөлiмi" және "Әлеуметтiк
сала бөлiмi" сөздерi алынып тасталсын;
- "Бұдан басқа" бөлiмiне Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң жанындағы Дiн iстерi жөнiндегi кеңес қосылсын.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң Басшысы
штат кестесiне тиiстi өзгертулер енгiзсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О частичном изменении стpуктуpы Аппаpата Кабинета Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 мая 1995 г. N 623
В целях совершенствования структуры Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан Кабинета Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать в структуре Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан Отдел внутренней политики на базе упраздняемых Отдела культуры и по связям с общественными объединениями и Отдела социальной сферы.
2. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 марта 1995 г. N 247 "Об Аппарате Кабинета Министров Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
- дополнить приложение словами "Отдел внутренней политики", исключив из него слова "Отдел культуры и по связям с общественными объединениями" и "Отдел социальной сферы";
- в раздел "Кроме того" включить Совет по делам религий при Кабинете Министров Республики Казахстан.
3. Руководителю Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан внести соответствующие изменения в штатное расписание.
Премьер-министр
Республики Казахстан