Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң оқу орындарын қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 19 мамыр 1995 ж. N 721
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң қазiргi оқу орындарының базасында мамандар даярлаудың көп деңгейлi құрылымына көшуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1.
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1998.04.20. N 348
қаулысымен.
P980348_
2. Шымкент орта арнаулы милиция және Қазақстан Республикасы
Iшкi iстер министрлiгiнiң басшы құрамын даярлау мектебiнiң
базасында Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Шымкент
заң колледжi құрылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О преобразовании учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 721
В связи с переходом Министерства внутренних дел Республики Казахстан на многоуровневую структуру подготовки специалистов на базе действующих учебных заведений Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 апреля 1998 г. N 348 P980348_ )
2. Образовать Шымкентский юридический колледж Министерства внутренних дел Республики Казахстан на базе Шымкентской специальной средней школы милиции и подготовки начальствующего состава Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан