Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаның негiзгi мiндеттерi мен көрсеткiштерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1142. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Мұнай қалдықтарын, амбарлық және өңделмеген мұнайды, оның iшiнде аз өнiмдi және шалғай құбырлардан шығатын мұнайды жинауға дайындау мен өңдеуге арналған шағын зауыттарды әзiрлеу және өндiрiстiк игеру" жөнiндегi Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаның негiзгi мiндеттерi мен көрсеткiштерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ғылым және жаңа технологиялар министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде белгiленген тәртiппен бағдарламаның негiзгi мiндеттерi мен көрсеткiштерiне сәйкес оның кең ауқымды нұсқасын бекiтсiн, бағдарламаның ғылымды қаржыландыруға мемлекеттiк бюджетте көзделген қаржы есебiнен қаржыландырылуын қамтамасыз етсiн.
3. "Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламалар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылы 26 мамырдағы N 434 P930434_ қаулысымен бекiтiлген Республикалық мақсатты ғылыми-техникалық бағдарламаның тiзбесi мына мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын: "8. Мұнай қалдықтарын, амбарлық және өңделмеген мұнайды, оның iшiнде аз өнiмдi және шалғай құбырлардан шығатын мұнайды жинау, дайындау мен өңдеуге арналған шағын зауыттарды әзiрлеу мен өндiрiстiк игеру. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

Об утверждении основных заданий и показателей республиканской целевой научно-технической программы
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1142. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить основные задания и показатели республиканской целевой научно-технической программы "Разработка и промышленное освоение минизаводов по сбору, подготовке и переработке нефтешлама, амбарной и сырой нефти, в том числе из малодебитных и отдаленных скважин".
2. Министерству науки и новых технологий Республики Казахстан в месячный срок в установленном порядке утвердить развернутый вариант программы в соответствии с ее основными заданиями и показателями, обеспечить целевое финансирование программы за счет средств государственного бюджета, предусмотренных для финансирования науки.
3. Дополнить перечень республиканских целевых научно-технических программ, утвержденный постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 мая 1993 г. N 434 P930434_ "О республиканских целевых научно-технических программах", пунктом 8 следующего содержания:
"8. Разработка и промышленное освоение минизаводов по сбору, подготовке и переработке нефтешлама, амбарной и сырой нефти, в том числе из малодебитных и отдаленных скважин".
Премьер-Министр Республики Казахстан