Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 сәуiрдегi N 508 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 13 қарашадағы N 1517
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Орталықтандырылған iшкi қаражат көздерi есебiнен қаржыландырылатын 1995 жылға арналған Қазақстан Республикасының инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 сәуiрдегi N 508 қаулысының "Республикалық бюджет қаражаты есебiнен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын республикалық нысаналы бағдарламалар объектiлерi бойынша 1995 жылға арналған күрделi қаржы салудың
көлемi" жөнiндегi 2-қосымшасына мынадай толықтыру мен өзгерту
енгiзiлсiн:
"Сырдария топтық су құбырын жаңғырту" қаржыландыру
объектiсi Қызылорда облысына жататын объектiлердiң қатарынан
шығарылып, Оңтүстiк Қазақстан облысы объектiлерiнiң қатарына
енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1995 г. N 508
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 1995 г. N 1517
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 2 "Объемы капитальных вложений на 1995 год по объектам целевых республиканских программ, финансируемых за счет средств республиканского бюджета на безвозвратной основе" к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1995 г. N 508 "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1995 год, финансируемой за счет централизованных внутренних источников" следующее дополнение и изменение:
включить объект финансирования "Реконструкция Сырдарьинского группового водопровода" в число объектов Южно-Казахстанской области, исключив его из числа объектов, относящихся к Кзыл-Ординской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан