Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi кәсiпорындары бойынша есептеме жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 6 желтоқсандағы N 1672
Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң кәсiпорындарынан алынған мұнай өнiмдерi үшiн ауыл шаруашылығы кәсiпорындары бойынша пайда болған берешектi қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң республикалық бюджетке төлемдер бойынша берешегi бар кәсiпорындары арасындағы берешекке Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың мемлекеттiк қоры үшiн көзделген, пайдаланылмай қалған қаржы шегiнде есепте жүргiзсiн.
Аталған сома ауыл шаруашылығы кәсiпорындарының 1994 жылы алған мұнай өнiмдерi үшiн берешегiн өтеу есебiне есептелсiн.
2. Облыс өкiмдерi, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi Ауыл шаруашылығын қаржылық қолдаудың мемлекеттiк қорынан мақсаттық шаралар есебiне қабылданатын қаржы мөлшерiн анықтау мақсатында 1995 жылдың 10 желтоқсанына дейiн айыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiнiң мұнай өнiмдерiн беретiн кәсiпорындарға берешегiне, сондай-ақ мұнайгаз саласының тиiстi кәсiпорындарының Экономиканы жаңғырту қорына, Жер қойнауын қорғау және минералдық ресурстарды қайта өндiру қорына сондай-ақ, заңды тұлғалардың табыс салығы және тiркелген /ренталық/ төлемдерi бойынша берешегiне 1995 жылғы 1 желтоқсандағы жағдай бойынша салыстыру жүргiзудi қамтамасыз етсiн. <*>
Ескерту. 2-тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1996.01.24.
N 90 қаулысымен.
P960090_
3. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi мен
Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi 1995 жылдың 15 желтоқсанына
дейiн осы деректердi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiне
беретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О проведении зачета по предприятиям Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1995 г. N 1672
В целях сокращения образовавшейся задолженности по предприятиям сельского хозяйства за нефтепродукты, полученные от предприятий Министерства нефтяной и газовой промышленности, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан провести зачет задолженности между республиканским бюджетом и предприятиями Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан, имеющими задолженность по платежам в республиканский бюджет, в пределах неиспользованных ассигнований, предусмотренных для Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства.
Зачесть указанную сумму в счет погашения задолженности предприятий сельского хозяйства за полученные нефтепродукты.
2. Акимам областей, Министерству сельского хозяйства и Министерству нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан до 10 декабря 1995 года обеспечить проведение сверки по состоянию на 1 декабря 1995 года задолженности сельскохозяйственных товаропроизводителей предприятиям-поставщикам нефтепродуктов, а также задолженности соответствующих предприятий нефтегазовой отрасли по платежам в Фонд преобразования экономики, Фонд охраны недр и воспроизводства минеральных ресурсов, а также по подоходному налогу с юридических лиц, налогу на добавленную стоимость и фиксированным (рентным) платежам в целях определения размера ассигнований, принимаемых в зачет из Государственного фонда финансовой поддержки сельского хозяйства на целевые мероприятия. <*>
Сноска. Пункт 2 дополнен словами -постановлением Правительства РК от 24 января 1996 г. N 90.
3. Министерству сельского хозяйства и Министерству нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан до 15 декабря 1995 года представить указанные данные в Министерство финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан