Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 716 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 7 желтоқсан N 1677. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
"Қазақстан Республикасының атқарушы органдарының құрылымын жетiлдiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 қазандағы N 2541 U952541_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 716 қаулысына P950716_ (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18. 204-құжат) мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
қаулының мәтiнiндегi "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Үкiметi" сөздерiмен алмастырылсын;
мына мазмұндағы 14-жаңа тармақпен толықтырылсын:
"14. Қазақстан Республикасы Экономика министрлiгiнiң жанындағы Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiк штаттағы 40 адамымен, оның iшiнде бiр орынбасары, 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитiмен Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң қарауына берiледi деп белгiленсiн".
14-тармақ 15-тармақ болып саналсын;
Аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы ереженiң мәтiнiндегi "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi" сөздерi "Қазақстан Республикасының Үкiметi" деген сөздермен алмастырылсын;
4-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
"лизингтi пайдалану саласында бiртұтас мемлекеттiк саясат
жүргiзудi қамтамасыз етедi;
Кәсiпорындарды қайта ұйымдастыру жөнiндегi агенттiкке
тiкелей басшылық етудi жүзеге асырады".
Ескерту. 1-тармағының 3-4 абзацының күшi жойылған - ҚРМК-нiң
1995.12.19. N 1804 қаулысымен.
P951804_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1995 г. N 1677. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 19 октября 1995 г. N 2541 U952541_ "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716 P950716_ "Вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст.204) следующие изменения и дополнения:
В тексте постановления слова "Кабинет Министров Республики Казахстан" заменить словами "Правительство Республики Казахстан";
Сноска. Абзацы третий и четвертый утратили силу - постановлением Правительства РК от 19 декабря 1995 г. N 1804.
(абзац пятый) дополнить новым пунктом 14 следующего содержания:
"14. Определить, что Агентство по реорганизации предприятий при Министерстве экономики Республики Казахстан передается в ведение Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом со штатной численностью 40 единиц, в том числе один заместитель, с лимитом служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
пункт 14 считать пунктом 15;
в тексте Положения о Государственном комитете Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, утвержденного указанным постановлением, слова "Кабинет Министров Республики Казахстан" заменить словами "Правительство Республики Казахстан";
пункт 4 дополнить новыми абзацами следующего содержания:
"обеспечивает проведение единой государственной политики в области использования лизинга;
осуществляет непосредственное руководство Агентством по реорганизации предприятий".
Премьер-Министр
Республики Казахстан