Қазақстан Республикасының Итальян Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 14 желтоқсан N 1720
"Итальян Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 18 тамыздағы N 2409 U952409_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Итальян Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штаттық саны 16 адам болып бекiтiлсiн.
2. Итальян Республикасындағы Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы айына 2500 доллар мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң айлық шетел валютасындағы жалақысы басшылыққа алынып, штаттық кестеге сәйкес белгiленсiн.
3. Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық көмек көрсетуге аударымдар олардың шетел валютасындағы жалақы қорының 2 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiп Итальян
Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң штаттық кестесi
мен шығыстар сметасын бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Итальян
Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiн қаржыландыруды
1995 жылға арналған республикалық бюджетте қарастырылған қаржы
есебiнен жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Вопросы Посольства Республики Казахстан в Итальянской Республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 1995 г. N 1720
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 18 августа 1995 г. N 2409 U952409_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Итальянской Республике" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Итальянской Республике в количестве 16 единиц.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Итальянской Республике должностной оклад в размере 2500 долларов США в месяц.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из месячного инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в соответствии со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на оказание медицинской помощи сотрудникам Посольства в размере 2 процента от фонда их заработной платы в иностранной валюте.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан по
согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить
штатное расписание и смету расходов Посольства Республики Казахстан
в Итальянской Республике.
5. Министерству иностранных дел финансирование Посольства
Республики Казахстан в Итальянской Республике осуществлять в
пределах ассигнований, предусмотренных в республиканском бюджете на
1995 год.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан