Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1783. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.26. N 1635 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппараты құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 50 адамнан болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне Төрағаның 2 орынбасарын, сондай-ақ саны 7 адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының толық орталық аппараты үшiн
қызметтiк 3 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994
жылғы 7 желтоқсандағы N 1390 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы N 1783
қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Жер реформасын құқықтық және ғылыми-техникалық қамтамасыз ету
бөлiмi
Қаржылық қамтамасыз ету және бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Жердi қорғау және оны пайдалануға мемлекеттiк бақылау жасау
жөнiндегi бөлiм
Жерге орналастыру және жер пайдаланушылардың құқықтарын сақтауды
қамтамасыз ету бөлiмi
Жер кадастры және жер мониторингi бөлiмi
Жер ресурстарын басқаруды ақпараттық - техникалық қамтамасыз ету
бөлiмi
Iс басқармасы

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1783. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 декабря 1996 г. N 1635. ~P961635
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 50 единиц.
2. Разрешить государственному комитету Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству иметь 2 заместителей Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству лимит служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1390 "О структуре
центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан
по земельным отношениям и землеустройству".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1783
Структура
центрального аппарата
Государственного комитета Республики
Казахстан по земельным отношениям и землеустройству
Руководство
Отдел правового и научно-технического обеспечения земельной
реформы
Отдел финансового обеспечения и бухгалтерского учета
Отдел по охране земель и государственному контролю за их
использованием
Отдел землеустройства и обеспечения соблюдения прав
землепользователей
Отдел земельного кадастра и мониторинга земель
Отдел информационно-технического обеспечения управления
земельными ресурсами
Управление делами