Қазақстан Республикасының Геодезия және картография бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1799
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Геодезия және картография бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 27 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Геодезия және картография бас
басқармасына Бас басқарма бастығының бiр орынбасарын, сондай-ақ 9
адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Геодезия және картография бас
басқармасының орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Геодезия және картография бас басқармасы орталық аппаратының
құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994
жылғы 9 қарашадағы N 1248 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 19 желтоқсандағы
N 1799 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Геодезия және картография
бас басқармасы орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Қаржы-экономика бөлiмi
Геоақпараттық жүйелерi бөлiмi
Геодезиялық қадағалау және режим мемлекеттiк инспекциясы
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1799
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 27 единиц.
2. Разрешить Главному управлению геодезии и картографии Республики Казахстан иметь одного заместителя начальника Главного управления, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления
геодезии и картографии Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1248 "О структуре
центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии при
Кабинете Министров Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1799
Структура
центрального аппарата Главного управления
геодезии и картографии Республики Казахстан
Финансово-экономический отдел
Отдел геоинформационных систем
Государственная инспекция геодезического надзора и режима
Административно-хозяйственный отдел