Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1808. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1658 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 120 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, соның iшiнде бiр бiрiншi орынбасар, сондай-ақ саны 11 адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар
министрлiгi үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар министрлiгi
орталық аппаратының құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3 қазандағы N 1101 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 3
қазандағы N 1101 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 маусымдағы N 792
қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1808 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Экология және биоресурстар
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Мемлекеттiк экологиялық бақылау бас басқармасы
Биологиялық ресурстарды қорғау, ұдайы өндiрiс және пайдалану
жөнiндегi бас басқарма (Қазбасбиоресурс)
Мемлекеттiк экологиялық сараптама басқармасы
Экологияның ғылыми-техникалық проблемалар және халықаралық
жобалар басқармасы
Табиғатты пайдалануды жоспарлау, экономика және нормативтер
басқармасы
Қаржы басқармасы
Ұйымдастыру-заң бөлiмi
Кадр және арнайы жұмыс бөлiмi
Жалпы бөлiмi

О структуре центрального аппарата Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1808. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1658 ~P961658.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 120 единиц.
2. Разрешить Министерству экологии и биоресурсов Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 11 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3
октября 1994 г. N 1101 "О структуре центрального аппарата
Министерства экологии и биоресурсов Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 июня
1995 г. N 792 "О внесении изменения в постановление Кабинета
Министров Республики Казахстан от 3 октября 1994 г. N 1101".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1808
Структура
центрального аппарата Министерства
экологии и биоресурсов Республики Казахстан
Руководство
Главное управление государственного экологического контроля
Главное управление по охране, воспроизводству и использованию
биологических ресурсов (Казглавбиоресурсы)
Управление государственной экологической экспертизы
Управление научно-технических проблем экологии и международных
проектов
Управление планирования, экономики и нормативов
природопользования
Финансовое управление
Организационно-правовой отдел
Отдел кадров и спецработы
Общий отдел