Бюджеттiк қарыздар бойынша есептеу жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 21 желтоқсан N 1833
Құқық қорғау органдарының "Құрылыс" қаржы-құрылыс корпорациясына кiретiн "Степногорск құрылыс басқармасы" акционерлiк қоғамына пайдаланған электр қуаты үшiн берешегiн қысқарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республикалық бюджет пен республикалық "Құрылыс" қаржы құрылыс корпорациясының құрамына кiретiн республикалық бюджетке жалпы сомасы 14495 мың (он төрт миллион төрт жүз тоқсан бес мың) теңге берешегi бар "Степногорск құрылыс басқармасы" акционерлiк қоғамы арасында бiр жолғы есептеу жүргiзсiн.
Аталған сома "Құрылыс" қаржы-құрылыс корпорациясының құрамына
кiретiн "Степногорск құрылыс басқармасы" акционерлiк қоғамына электр
қуаты үшiн берешегiн өтеуге құқық қорғау органдарын қаржыландыру
есебiне есептелсiн.
2. Берешектi есептеу 1995 жылғы 1 қарашадағы жағдай бойынша,
аталған соманы бюджеттiң кiрiс және шығыс бөлiктерiнде көрсете
отырып жүргiзiлсiн (қосымша).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
21 желтоқсандағы
N 1833 қаулысына
қосымша
"Степногорск құрылыс басқармасы" акционерлiк қоғамының
құқық қорғау органдарымен есептеуге қабылданатын
республикалық бюджетке төлемдер жөнiндегi берешегiнiң
Т I З Б Е С I
мың теңге
____________________________________________________________________
Құқық қорғау органдарының берешегi
____________________________________________________________________
Бюджетке төлемдер жөнiндегi    Барлығы            Оның iшiнде
берешек түрлерi                       _________________________
Қазақстан Рес.  Iшкi әс
публикасы Iшкi   керлер
iстер министрлi. бойынша
гi бойынша
____________________________________________________________________
"Степногорск құрылыс бас.
қармасы" АҚ, барлығы            14495          4888         9607
Оның iшiнде:
заңды тұлғалардан алынатын
табыс салығы                    2884          2884           -
Экономиканы қайта жаңғырту
қоры                           11611          2004         9607

О проведении зачета по бюджетным долгам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 1995 г. N 1833
В целях сокращения задолженности правоохранительных органов за электроэнергию акционерному обществу "Степногорское управление строительства", входящему в состав финансово-строительной корпорации "Курылыс", Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан произвести разовый зачет задолженности между республиканским бюджетом и акционерным обществом "Степногорское управление строительства", входящим в состав финансово-строительной корпорации "Курылыс", имеющим задолженность по платежам в республиканский бюджет, на общую сумму 14495 тыс. (четырнадцать миллионов четыреста девяносто пять тыс.) тенге.
Зачесть указанную сумму в счет финансирования
правоохранительным органам на погашение задолженности акционерному
обществу "Степногорское управление строительства", входящему в
состав финансово-строительной корпорации "Курылыс", за
электроэнергию.
2. Зачет задолженности производится по состоянию на 1 ноября
1995 года, с отражением указанной суммы в доходной и расходной
частях бюджета (приложение).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 1995 г. N 1833
Перечень
задолженностей по платежам в
республиканский бюджет акционерного
общества "Степногорское управление строительства",
принимаемым к зачету с правоохранительными органами
_____________________________________________________________________
!                         !Задолженность правоохранительных органов  !
! Виды задолженностей по  !__________________________________________!
!   платежам в бюджет     !       !         В том числе по           !
!                         !       !__________________________________!
!                         ! Всего ! Министерству   ! Внутренним      !
!                         !       ! внутренних дел ! войскам         !
!                         !       ! Республики     !                 !
!                         !       ! Казахстан      !                 !
!____________________________________________________________________!
Акционерное общество
"Степногорское управление
строительства", всего     14495        4888             9607
В том числе:
подоходный налог с
юридических лиц            2884        2884               -
Фонд преобразования
экономики                 11611        2004             9607