Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 296 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 29 желтоқсан N 1890
Польша кредит желiсi бойынша тiкелей және Қазақстан Республикасы кепiлдiк берген мiндеттемелердi орындауда пайда болған елеулi қиындықтарды ескере отырып, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Германия және Польша кредит желiлерi шеңберiнде "АЗАТ" өндiрiстiк-коммерциялық концернiнiң жобаларын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 наурыздағы N 296 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
қаулының атауындағы "және польша кредит желiлерiнiң" сөздерi
"кредит желiсi" сөздерiмен ауыстырылсын;
1-тармақтың үшiншi абзацы алынып тасталсын;
2-тармақтың екiншi абзацындағы "мен Польшаның" сөздерi алынып
тасталсын;
6-тармақ "кредит желiсi" сөздермен толықтырылсын, "және поляктық
10 млн. АҚШ долларына" деген сөздер алынып тасталсын.
2. "Польша Республикасы Үкiметiнiң кредитiн тарту туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 шiлдедегi
N 793 "г" қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 296
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1890
Учитывая значительные трудности, возникшие в выполнении прямых и гарантированных Республикой Казахстан обязательств по польской кредитной линии, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1995 г. N 296 "О реализации проектов производственно-коммерческого концерна "АЗАТ" в рамках германской и польской кредитных линий" следующие изменения:
в названии постановления слова "и польской кредитных линий"
заменить словами "кредитной линии".
абзац третий пункта 1 исключить;
в абзаце втором пункта 2 исключить слова "и Польши";
пункт 6 после слова "по германской" дополнить словами
"кредитной линии", исключив слова "и 10 млн. долл. США по польской
кредитным линиям".
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 14 июля 1994 г. N 793 "г" "О привлечении
кредита Правительства Польской Республики".
Премьер-Министр
Республики Казахстан