Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 наурыздағы N 304 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 ақпандағы N 179
Екiншi деңгейдегi банктердегi мемлекеттiк үлестердi жекешелендiру процесiн одан әрi жеделдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Екiншi деңгейдегi банктердегi мемлекеттiк акция пакеттерiн басқаруды ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 20 наурыздағы N 304 P950304_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 9,
109-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Екiншi деңгейдегi банктердiң жарғылық қорына акциялардың
мемлекеттiк бақылау пакеттерiмен қоса, қаражат және мүлiк енгiзген
мемлекеттiк кәсiпорындар мен кәсiпорындар, екiншi деңгейдегi
банктердiң жарғылық қорына енгiзiлген активтер сомаларына кемiтулер
жүргiзсiн".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 марта 1995 г. N 304
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 1996 г. N 179
В целях дальнейшего ускорения процесса приватизации государственной доли в банках второго уровня Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 марта 1995 г. N 304 P950304_ "О мерах по упорядочению управления государственным пакетом акций в банках второго уровня" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 9, ст. 109) следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Государственным предприятиям и предприятиям с государственным контрольным пакетом акций, внесшим денежные средства и имущество в уставные фонды банков второго уровня, произвести уменьшение активов на суммы, внесенные в уставные фонды банков второго уровня".
Премьер-Министр
Республики Казахстан